Przydatne akcesoria do samochodu

0
606

Każdy kierowca pragnie, aby jazda autem była coraz bardziej komfortowa. W tym celu kupuje się różnego rodzaju gadżety samochodowe. Na rynku dostępnych jest wiele różnych akcesoriów. Warto wiedzieć jakie mogą przydać się w szczególności.

Jednym z popularnych gadżetów samochodowych jest elektroniczny alkomat. Decydując się na taki gadżet warto jest postawić na alkomat elektrochemiczny. Przede wszystkim dlatego, iż jest to alkomat wielokrotnego użytku, a poza tym jest bardzo dokładny. Jest to gadżet polecany przede wszystkim tym kierowcom, którzy samochodem jeżdżą bardzo często, a nawet pracują zawodowo jako kierowcy.

Drugim gadżetem na jaki warto jest zwrócić uwagę to Head-Up Display. Działanie tego urządzenia polega na tym, iż wyświetla on wszystkie najważniejsze parametry na przedniej szybie auta. Mowa tu o takich parametrach jak prędkość jazdy czy obroty sinika. Dzięki temu kierowca można sprawdzać różnego rodzaju parametry nie odwracając wzroku z toru jazdy. Oczywiście urządzenie wszystkie te parametry wyświetla w taki sposób, który w żaden sposób nie przeszkadza podczas jazdy.

Gadżet, który także może się przydać w samochodzie o jonizator powietrza. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się z auta niezbyt przyjemnych zapachów. To oczywiście bezpośrednio przekłada się na komfort podróżowania samochodem.

Uchwyt na telefon do samochodu to kolejny gadżet, w który wyposażyć powinien się każdy kierowca. Jest to niezwykle praktyczny gadżet. Podróżując autem bardzo często korzysta się z nawigacji zainstalowanej w telefonie. Uchwyty samochodowe na telefon pozwalają na łatwe i wygodne zamocowanie aparatu na desce rozdzielczej lub szybie auta. Dzięki temu kierowca może komfortowo korzystać z nawigacji. Co więcej zakup uchwytu na telefon do auta nie będzie problemem ponieważ urządzenia te są uniwersalne i pasują do każdego modelu telefonu.

Uchwyt na telefon do samochodu

Skoro mowa o podróżach to na długie wyjazdy często zabiera się jedzenie oraz napoje. W zawiązku z tym warto jest się wyposażyć w lodówkę samochodową. Co ważne na rynku dostępne są różne modele takich lodówek. Jednak potrzebują podłączenia do zasilania, ale są i takie które zasilania nie potrzebują. Działają one dzięki specjalnym wkładom chłodniczym. Ich czas chłodzenia jest jednak ograniczony. To jaki model lodówki samochodowej wybrać zależy zatem od tego w jak długie podróże się udajemy.

Oczywiście mówiąc o gadżetach do auta nie można zapomnieć o ładowarce samochodowej. Jest to niezwykle praktyczny gadżet i niemal konieczny przy każdej długiej podróży. W jej trakcie nie raz zdarza się, iż telefon się rozładuje. Zwłaszcza jeśli podczas jazdy korzysta się z niego jako nawigacji. W takim przypadku z pomocą przyjdzie właśnie ładowarka samochodowa.

Na koniec wspomnieć trzeba jeszcze o gadżecie, który od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością. Mowa tu o wideorejestratorze. W kamerkę samochodową wyposażonych jest już coraz więcej samochodów. Gadżet ten jest szczególnie przydany np. podczas kolizji drogowej. Nagranie pomoże w rozstrzygnięciu winy.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here