Budowa i tuning samochodów

Budowa i tuning samochodów to prężnie rozwijająca się branża. Dlaczego? Ponieważ żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, gdzie funkcjonowanie i podróżowanie bez własnego samochodu jest niemal niemożliwe. Samochodu potrzebują rodziny, biznesmeni, firmy, ale też osoby prywatne, ceniące sobie styl, jakość i wygodę w każdej swojej podróży.

Auto powinniśmy dobierać jak najbardziej indywidualnie, pod siebie, tak aby służyło nam na lata i abyśmy byli z niego zadowoleni. Co jeśli już mamy auto, które nie do końca spełnia nasze oczekiwania, jednak nie chcemy go wymieniać na nowe? A może żadne z ofert aut na rynku sprzedaży do ciebie nie przemawia? Jest na to prosty patent. Wystarczy wpisać w Google frazę: “studia budowa samochodu” lub też “budowa i tuning samochodów studia na uth.edu.pl” 

Budowa i tuningowanie samochodów – co to właściwie oznacza?

Tuning to nie tylko zmiana standardowego wyglądu samochodu na ten oryginalny, dopasowany do zachcianek i wymagań klienta studia. To także zmiana wszelkich parametrów technicznych, tak aby maszyna była w pełni dopasowana do gustu właściciela pojazdu. Jaki jest tego cel? Oprócz wyjątkowego i unikalnego wyglądu auta, ingerencja w parametry techniczne ma na celu usprawnić posługiwanie się pojazdem, uprzyjemnić jazdę i dostosować się do wskazówek wydanych przez klienta. Musimy jednak pamiętać, że nie możemy dać się zbyt mocno ponieść wyobraźni. Co prawda polskie prawo nie zabrania tuningowania auta, ale ściśle określa wytyczne – w jaki sposób możemy to zrobić, co jest dozwolone, co jest zabronione. Oczywiście wszystkie te wytyczne są oparte o prawo, mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlatego przed rozpoczęciem tuningu auta warto się zapoznać z tymi zakazami, tak aby później unikać mandatów na drodze.

Studia inżynierskie budowa samochodu oraz studia budowa i tuningowanie samochodów na uth.edu.pl – to nowoczesne kierunki studiów, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom na rynku pracy w XXI wieku. Uczelnia techniczno-handlowa imienia H.Chodkowskiej umożliwia studentom wkroczenia w ten zawód. Studenci uczą się tam konstrukcji maszyn i nowatorskich rozwiązań, a także praktycznie wykorzystywać nowe technologię, najpierw poznając je w teorii. Po ukończeniu takiego kierunku studiów absolwent dostaje miano inżyniera zawodowego, a później może kontynuować naukę na studiach magisterskich z podstawową wiedzą.

Czym się zająć po studiach?

Można pracować w międzynarodowych firmach zajmujących się transportem, w stacji kontroli pojazdów czy też założyć własny biznes – warsztat samochodowy. Możliwość jest naprawdę wiele! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na studia budowa i tuningowanie samochodów na uth.edu.pl!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here