Taksówki w Warszawie zamówisz także przez smartfona

Przyzwyczailiśmy się do tego, że taksówkę bierzemy z postoju albo też zamawiamy ją telefonicznie. Teraz jednak coraz więcej korporacji taksówkarskich udostępnia swoim pasażerom specjalne aplikacje mobilne do zamawiania taxi on-line!

Nie zawsze możemy wykonać telefon do korporacji taksówkarskiej, aby zamówić pojazd. Gdy nie jest to możliwe albo po prostu nie preferujemy takiej formy kontaktu, mamy alternatywne rozwiązanie – zamówienie taxi przez smartfona. Zamawianie taksówki przez telefon komórkowy przez długi czas kojarzone było głównie z usługą Uber. Teraz jednak w ślad za nią poszły także korporacje taksówkarskie, aby zapewnić swoim pasażerom jeszcze łatwiejsze zamawianie kursów. To także udogodnienie dla taksówkarzy – dzięki temu praca taxi w Warszawie oraz w innych miastach jest jeszcze wygodniejsza!

Jak zamówić taksówkę przez smartfona? Zamówienie taksówki w Warszawie on-line z wykorzystaniem smartfona jest obecnie bardzo proste. Aby rozpocząć, wystarczy tylko posiadanie smartfona oraz dostępu do internetu. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji oraz założenie swojego konta użytkownika. Na tym etapie często możemy także wybrać metodę płatności, na przykład możemy podpiąć do aplikacji kartę, z której pobierane będą pieniądze. Wiele korporacji daje też możliwość standardowej płatności, czyli gotówką lub kartą bezpośrednio w pojeździe. Taxi zamawiamy przez wybranie lokalizacji oraz godziny. Możemy też często określić dodatkowe parametry, które nas interesują, na przykład możemy zamówić taxi z terminalem płatniczym, do przewozu zwierząt, z kierowcą, który mówi w języku obcym.

Położenie taxi można śledzić na aplikacji, dlatego nie trzeba stać przed budynkiem i czekać na dojazd samochodu. Aplikacja pokazuje także orientacyjne koszty przejazdu, więc możemy przygotować się na dany wydatek. Zatem zamówienie taxi przez smartfona to bardzo dobry wybór w Warszawie oraz w wielu innych miastach w Polsce. Taka metoda korzystania z taksówek to wyjątkowa wygoda, oszczędność czasu oraz pieniędzy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here