Postaw na Toyotę!

Kupno nowego samochodu należy rozpocząć od kilku podstawowych pytań. Czy jakaś konkretna marka jest naszym faworytem? Jaki rodzaj paliwa powinien napędzać nasze auto? Jakie duże ma ono być? W końcu powinniśmy się zastanowić nad tak prozaicznymi sprawami jak kolor karoserii. W 2017 roku najchętniej kupowanych samochodem była Toyota Yaris. I to właśnie tą marką aut warto się zainteresować. Szukasz Toyoty w Warszawie? Najlepiej zobacz ją na żywo w jednym z salonów! A który dokładnie model? Niżej przedstawiamy kilka popularnych propozycji.

Toyota Yaris

Toyota Yaris jest samochodem, który po raz pierwszy wyjechał na drogi w roku 1999, a obecnie możemy zakupić także jego hybrydową wersję. Jest idealnym rozwiązaniem do miasta, gdzie jest duży ruch, a miejsca na parkowanie bardzo mało. Kompaktowy wygląd oraz bardzo mały promień zawracania (tylko 4,7 metra) powodują, że z powodzeniem wjedziemy nim nawet w miejsca, gdzie inne samochody już nie dadzą rady. Ciekawostką jest fakt, że w Japonii jest znany pod nazwą Toyota Vitz. W salonie Toyoty w Warszawie zakupimy także jej edycję limitowaną – Yaris GRMN (kupimy ją np. tutaj: https://www.toyota-radosc.pl/), która w przeciwieństwie do swego tradycyjnego odpowiednika jest autem „z pazurem”. To wszystko za sprawą 212 koni mechanicznych oraz silnika 1,8 l z kompresorem.

Toyota Corolla

Corolla to samochód produkowany od 1966 roku i w pewnym okresie sprzedający się lepiej, niż nieśmiertelny Volkswagen Garbus. Co ciekawe, w 2019 roku wróci do salonów wersja hatchback, która nie było sprowadzana do Europy przez trzynaście lat. Obecnie podziwiamy dwunastą generację tego samochodu. Możemy ją zakupić w wersji pięciodrzwiowej hatchback, kombi oraz czterodrzwiowego sedana. Jeżeli chodzi o silnik, to marka oferuje spalinowy oraz hybrydowy. W standardzie możemy spodziewać się specjalnych systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense.

Toyota C-HR

Ten samochód gwarantuje, że wszyscy na ulicy będą się za tobą oglądać. To wszystko przez jego nowoczesny design oraz rozmiar. Jest to stosunkowo młody crossover – jego produkcja rozpoczęła się w 2016 roku. Posiada wielki ekran dotykowy – dzięki niemu z łatwością zmienimy radio, czy też dowiemy się w jaki sposób dojechać do punktu docelowego. Możemy zakupić wersję benzynową oraz hybrydową.

Toyota Hilux

Salony Toyoty w Warszawie pełne są również tego ciekawego modelu. Jest to auto, które łączy ze sobą wygodę, niezawodność oraz sporą ładowność (około 1000 kilogramów). Choć wiele osób może sądzić, że to nowość u Toyoty, to w rzeczywistości jest to model produkowany od 1968 roku. Toyota Hilux to klasyczny pick-up z napędem tylnym bądź na cztery koła. Może ciągnąć za sobą przyczepę o masie do 3,2 tony. Charakteryzuje się pięknym designem – zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Jest również pełen udogodnień w kwestii bezpieczeństwa. Można tu między innymi skorzystać z systemu DAC – pomoże on zjechać ze wzniesienia, HSA – pomoże ruszyć pod ostrą górę oraz A-TRC, czyli aktywnej kontroli trakcji.

Zakup samochodu powinna poprzedzić nie tylko wizyta w salonie, ale i jazda testowa, po której dowiemy się, czy auto spełnia nasze oczekiwania. Dobrze jest korzystać z autoryzowanych salonów sprzedaży marki Toyota w Warszawie oraz w innych miastach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here