Auto dostawcze dla małego biznesu

W przypadku firm zajmujących się między innymi transportem, niezwykle ważne jest to, aby wyposażyć się w mocne i nieduże auto dostawcze z zapadającą w pamięci reklamą, które na polskich ulicach widoczne są bardzo często i gęsto. Jakich samochodów dostawczych potrzebują przedsiębiorcy? Z pewnością modeli oszczędnych, w przystępnej cenie i pakownych. Bardzo ważne jest także to, aby właściwie wybrać auto firmowe, a więc dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Inne potrzeby mają firmy zajmujące się przewozem stosunkowo niewielkiej ilości produktów niż te dostarczające wielkogabarytowe partie towarów. Okazuje się, że małe pojazdy dostawcze także dają duże możliwości, ułatwiając tym samym prowadzenie biznesu.

Jakie auto dla małej firmy?

Okazuje się, że w Polsce najwięcej nowych samochodów kupowanych jest przez firmy, a nie przez osoby prywatne. To właśnie przedsiębiorcy są zatem najczęstszymi klientami salonów samochodowych. Podczas kupowania firmowego auta kierują się oni przede wszystkim ceną, całkowitymi kosztami ponoszonymi w trakcie użytkowania samochodu oraz bezawaryjnością. Dalej jest marka, komfort i funkcjonalność, a następnie wielkość. Zakup zbyt dużego auta mija się z celem i jest to niepotrzebne nadwyrężanie budżetu. Po pierwsze większe modele są po prostu droższe, a po drugie firma i tak nie będzie w stanie wykorzystać w pełni dostępnej przestrzeni bagażowej. Natomiast auto ze zbyt małym bagażnikiem przyczyni się do konieczności znacznie częstszego wracania po towar, co oczywiście również wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego też tak ważne jest to, aby wybrany pojazd zaspokoił wszystkie potrzeby danego przedsiębiorstwa.

Decydując się na zakup auta firmowego, należy wziąć pod uwagę nie tylko cenę zakupu pojazdu i wysokość zużycia paliwa, ale również koszty związane z jego obsługą, serwisowaniem i naprawami. Nie bez znaczenia jest także forma finansowania firmowego auta. Rzadko kiedy przedsiębiorcy w Polsce decydują się na zakup pojazdu za gotówkę. Częściej wybór pada na leasing operacyjny, finansowy czy dealerski. W przypadku kredytu bankowego i leasingu możliwe jest dodatkowo wliczenie odsetek w koszty działalności.

Niezawodne i nowe samochody dostawcze CTC Iveco – zaufaj profesjonalistom

Pożądanymi przez przedsiębiorców samochodami dostawczymi są te, które są ergonomiczne, mają dużą przestrzeń bagażową, zapewniają precyzyjne prowadzenie, wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa i gwarantują komfort podróży. Bardzo ważną kwestią jest oczywiście stosunkowo niski poziom zużycia paliwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, można liczyć na uzyskanie jak największych oszczędności. Samochody IVECO Daily z dwiema turbinami pod względem komfortu jazdy i uzyskiwanej prędkości są w stanie dorównywać nawet samochodom osobowym. Można przy tym liczyć także na rozsądny poziom spalania. Te auta dostawcze zostały wyposażone w automatyczną skrzynię biegów Hi Matic, która daje możliwość jeżdżenia w trybie Eco, co również pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa. Samochody IVECO Daily zostały stworzone z myślą o osobach prowadzących własną działalność gospodarczą. Są przestronne, a platforma załadunkowa jest łatwo dostępna. Do dyspozycji jest osiem tysięcy różnych wersji fabrycznych, które różnią się karoserią, rozstawem kół, mocą i ładownością. Do dyspozycji są modele Daily Blue Power, Daily Hi-Matic, Daily Minibus, Daily Natural Power i Daily Electric.

Jeśli chodzi o adaptację nadwozia, to do wyboru są m.in.:

  • Modele z zabudowaną skrzynią i kabiną sypialną – nadają się do transportu międzynarodowego, są w stanie pomieścić 10 europalet, a ładowność kabiny sypialnej wynosi aż 1150 kg.
  • Modele z zabudową kontenerową – to pojazdy świetnie sprawdzające się do przewozu wszelkiego rodzaju ładunków, łącznie z towarami bardzo delikatnymi. Ten model IVECO Daily umożliwia przewiezienie do 14 europalet.
  • Wywrotka – są to modele bardzo wytrzymałe i jednocześnie lekkie. Doskonale sprawdzają się na budowie. Mogą zostać wyposażone w wywrotkę tylnozsypową lub trójstronną oraz dodatkowo w żuraw montowany za kabiną.

Dlaczego IVECO Daily?

Decydując się na pojazdy dostawcze IVECO Daily, można liczyć na:

  • Oszczędność – zastosowanie turbiny o zmiennej geometrii (większa wydajność silnika), inteligentnego systemu EcoSwitch PRO (reedukacja zużycia paliwa do nawet 8%)
  • Wytrzymałość – solidna konstrukcja (najwyższej kasy osiągi przez długie lata), zastosowanie układu przenoszenia napędu i niezawodnej skrzyni biegów (niezawodny silnik).
  • Wszechstronność – masa całkowita od 3,5 do 7,2 ton, rozstaw od 3000 do 4750 mm, długość pojazdu do 6190 mm (możliwość transportowania zarówno niewielkich partii towarów, jak również cięższych ładunków z branży budowlanej).
  • Praktyczny design i funkcjonalność – przesuwane drzwi boczne czy możliwość dostosowania auta do indywidualnych potrzeb firmy.
  • Możliwość wyboru osiągów – silniki o zakresie mocy od 116 do 205 km.

Po więcej informacji zapraszamy do dealera samochodów dostawczych Iveco CTC – https://ctc.iveco.pl/

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here