Co zyskujesz, wypożyczając samochód w Krakowie

Mobilność

Z łatwością dojedziesz wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Kraków ma dość sporo połączeń autobusowych i tramwajowych. Ilość kursów spada jednak mocno w trakcie weekendu i dni świątecznych, czyli wtedy, gdy najczęściej mamy czas na wypad do tego uroczego miasta. Wypożyczony samochód pozwala Ci zatem bez problemu dotrzeć do wszystkich ciekawych i wymarzonych miejsc, które pragniesz zobaczyć w Krakowie. Tym bardziej, że miasto królów i jego atrakcje nie kończą się na Starym Rynku i naprawdę warto sięgnąć po także te oddalone nieco od centrum. Samochód umożliwi Ci spokojne i bezpieczne dojechanie do krakowskiego Zoo, na Nową Hutę, Kopiec Kościuszki czy do Wieliczki. Miasto i jego okolice obfitują w tak wiele intersujących i wartych sprawdzenia atrakcji i zabytków, że doprawdy szkoda byłoby spędzić cały czas wyłącznie na Rynku, choć jest on bez wątpienia magiczny.

Wygoda

Auto wynajęte w Krakowie to komfort podróżowania i niezależność. Do Krakowa bardzo łatwo dojechać różnymi środkami transportu, dużo trudniej w Krakowie znaleźć miejsce do zaparkowania, zwłaszcza jeśli nasz nocleg jest wynajęty w hostelu lub pensjonacie, które w centrum rzadko dysponują miejscami dla gości. W takim wypadku dużo wygodniej jest dojechać pociągiem lub dolecieć samolotem, a na miejscu w Krakowie wypożyczyć auto, tylko wtedy, gdy tego potrzebujemy. Dzięki elastycznej ofercie Express Car Rental możesz umówić się z kierowcą na przekazanie pojazdu dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz, i zwrócić go w podobny sposób. Wielotysięczny park pojazdów gwarantuje klientom szeroki wybór, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów. Znajdziesz tu zarówno małe, zwinne, miejskie modele, jak i większe auta mieszczące całą Twoją rodzinę i bagaż lub wózek, który chcesz zabrać ze sobą.

Minimum formalności

Express Car Rental od 20 lat obsługuje klientów z różnymi planami i potrzebami. Pozwoliło to na wykreowanie elastycznej i dogodnej oferty, w której zadowolenie klienta stoi na pierwszym miejscu. Nawet, jeśli Twój wyjazd jest spontaniczną wycieczką z przyjaciółmi lub nagłym wyjazdem służbowym, bez problemu w kilka chwil wynajmiesz tu samochód, jaki jest Ci potrzebny. Nie martw się, że nie zarezerwowałeś nic wcześniej. Dzięki prostemu formularzowi w szybki i wygodny sposób znajdziesz samochód, a kierowca podstawi go tam, gdzie jest Ci najwygodniej. W trakcie rezerwacji zaznaczasz wszystkie niezbędne dla Ciebie opcje, dane osobowe i metodę płatności. Do wyboru masz formularz online, kontakt z infolinią lub bezpośrednią wizytę w jednym z oddziałów

Maksimum bezpieczeństwa

Filarem działalności firmy jest pełne doubezpieczenie. Co to oznacza dla Ciebie? Spokój i komfort jazdy, bez dodatkowego stresu związanego z sytuacjami na drodze. Wszystkie dostępne do wypożyczenia auta są sprawne technicznie w najwyższym stopniu, w pełnie ubezpieczone i pewne. Możesz swobodnie poruszać się tam, gdzie tylko potrzebujesz, bez stresu, że jedziesz autem z wypożyczalni.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – https://www.express.pl/pl/firma-express/oddzialy-i-punkty-wydan/krakow .

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here