Fiat 500 L City Cross: auto dla pewnych siebie

Docenią go prawdziwi koneserzy funkcjonalnych rozwiązań zamkniętych w konkretnej bryle. Fiat 500L Cross to samochód wyjątkowy z wielu powodów: i mowa tu nie tylko o dość oryginalnym wyglądzie czy zastosowanych technologiach. Istotne jest to, w jaki sposób się prowadzi – a robi to naprawdę dobrze! Masz odwagę się przekonać?

Wyjdź poza codzienność

Połączenie masywnego crossovera z finezją Fiata 500L nie każdemu przypadnie do gustu – auto jest dość charakterystyczne, ale dzięki temu także charakterne. Jego sylwetka mówi: „Nie idę na kompromis. Prę przed siebie, czerpiąc radość z wygodnej, dynamicznej jazdy bez względu na niewielkie wymiary czy brak doświadczenia w jeździe terenowej”. Fiat 500L Cross pozostaje sobą, nie ulega modzie i właśnie za to warto go docenić. Na tle pozostałych członków rodziny Fiata wyróżnia go niemała odwaga, a nawet pewnego rodzaju zadziorność. Miasto należy do niego, zarówno pod względem zwrotności, jak i zastosowania mnóstwa praktycznych rozwiązań zwiększających komfort jazdy.

Wyznacznik miejskiego stylu

Fiat 500L Cross to przede wszystkim auto stylowe. Znakomicie odnalazło się w najnowszych trendach, oferując kierowcom maszynę modną, niezawodną, praktyczną  w każdym aspekcie. Rutynowa przejażdżka na weekendowe zakupy? Żaden problem. Postój w korkach? Spokojnie, damy radę. Nieplanowany wypad za miasto? Dlaczego nie? Fiat 500L Cross jest gotowy na każdy pomysł, jaki tylko przyjdzie do głowy. To minivan dla zdecydowanych na zmianę codziennych przyzwyczajeń, zerwanie z rutyną i skosztowanie odrobiny rozrywki, na którą można sobie pozwolić podczas jazdy. Zmiany, jakie zaszły w „pięćsetce”, tylko to udowadniają. Przykład? Podwyższone zawieszenie – wystarczyło 25 mm, aby poprawić komfort prowadzenia. Takich elementów jest znacznie więcej: surowy wygląd crossovera, zderzaki z podwyższonym kątem natarcia, oświetlenie podłoża, przyciemniane szyby… Fiat wie, jak rozpieszczać swoich odbiorców. 500L Cross jest tego żywym dowodem!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here