Klimatyzacja – rozwiązanie dla twojego domu i miejsca pracy

Klimatyzacja to rozwiązanie coraz częściej stosowane w różnego typu pomieszczeniach, pozwalające na utrzymywanie w nich określonych warunków temperatury i wilgotności powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji warunki funkcjonowania w danym pomieszczeniu mogą ulec znacznemu polepszeniu; niekiedy warunkiem możliwości użytkowania danej przestrzeni jest obecność w nim instalacji klimatyzacyjnej, przetwarzającej jakość powietrza. Sytuacja ta ma szczególne znaczenie w przypadku pomieszczeń użytkowanych przez pracowników – biur, firm, urzędów i innych.

Sposób działania klimatyzacji różni się w zależności od typu miejsca, w którym jest instalowana oraz jego przeznaczenia. W przypadku domów rodzinnych i mieszkań klimatyzację stosuje się przede wszystkim w celu regulacji poziomu wilgotności panującej wewnątrz oraz oczyszczania powietrza. Ponadto, coraz częściej klimatyzacji używa się nie tylko w celu obniżania temperatury powietrza, lecz także – w sezonie zimowym – do utrzymywania w nim wyższej temperatury. W przypadku biur i firm – klimatyzacja ma na celu przede wszystkim poprawić jakość powietrza, by odpowiadała ustalonym normom BHP.

WASO KLIM – w trosce o twój komfort

System klimatyzacji stosowany w miejscu zamieszkania powinien odznaczać się przede wszystkim skutecznym funkcjonowaniem. Zadaniem klimatyzacji domowej jest stwarzanie dogodnych warunków mieszkalnych przez cały okres jej użytkowania. Osobom poszukującym sprawdzonych instalacji klimatyzacyjnych, warto polecić firmę WASO KLIM, specjalizującą się w klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń różnego typu.

To uznany na polskim rynku wykonawca instalacji, realizujący zamówienia zarówno indywidualne, jak i biznesowe. Wykonywane instalacje są dopasowywane do indywidualnych wymogów konkretnej przestrzeni oraz użytkujących je osób. Szczególnie w przypadku instalacji klimatycznej w pomieszczeniach mieszkalnych, WASO KLIM dobiera indywidualnie dopasowany zestaw urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp. Dzięki temu wykonywane instalacje mogą zostać dostosowane także do klientów o specjalnych potrzebach – osób ze schorzeniami układu oddechowego, alergiami lub innymi problemami. W ich przypadku, montaż systemu klimatyzacji obejmuje także specjalne filtry oczyszczające powietrze z kurzu, drobnoustrojów i alergenów, a także monitory jakości powietrza.

WASO KLIM spełnia także wymogi osób pragnących korzystać z systemów klimatyzacji zimą – w celu ocieplenia pomieszczeń mieszkalnych. Wykonywane instalacje pozwalają na dopasowanie temperatury powietrza do zmieniających się warunków przez cały rok. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń takich marek jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair, instalacje klimatyzacji mogą być stosowane zimą, gdyż nie wywołują przeciągów ani groźnych dla zdrowia podmuchów powietrza.

Oprócz wykonania samej instalacji WASO KLIM oferuje również usługi gwarancyjne, przegląd oraz serwisowanie klimatyzacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here