Serpentynit do silnika

Mihel to firma, zajmująca się produkcja wysokogatunkowych olejów i dodatków pomagających w osiąganiu jednostkom napędowych optymalnych osiągów. Najważniejsze jest dla nas, aby każdy kierowca mógł bezpiecznie i wydajnie poruszać się swoim pojazdem przez cały czas jego użytkowania. W tym celu stworzyliśmy autorską serię serpentynitów EP500 w postaci w postaci dodatków do skrzyni biegów, oleju czy układów wspomagania. Sprawdź, jakie mają właściwości i co sprawia, że są tak unikatowe i innowacyjne. Zapraszamy.

Serpentynity EP500 – doskonała ochrona 

Sepentynity EP500 to specjalistyczne środki, przeznaczone do użytku zarówno w samochodach, jak i motocyklach. Jego głównym celem jest poprawa wydajności układu i zapewnienie maksymalnego stopnia ochrony wszystkim jego elementom. W naszej ofercie znajdziesz autorskie serpentynity Mihel o różnym przeznaczeniu zarówno do silników, jak i układów wspomagania. Każdy z nich posiada precyzyjnie dobrany zestaw dodatków, specjalnie dobrany pod specyfikę danego mechanizmu. Jednak wspólnym, głównym elementem są tutaj nanocząsteczki i oparta na ich działaniu formuła. Ich wysokiej zdolność powierzchniowo-czynna, pozwala na utworzenie wytrzymałej i stabilnej powłoki ochronnej na metalowych elementach silnika, skrzyni biegów czy układu wspomagania. Każdy serpentynit Mihel EP500 jest preparatem o najwyższej skuteczności działania, będąc prawdziwą rewolucją na rynku motoryzacyjnym.

Serpentynity EP500 – innowacyjne dodatki do skrzyni biegów silnika i układów wspomagania 

W naszej ofercie znajdziesz serpentynity do takich układów jak:

  • automatyczne skrzynie biegów – Mihel serpentynit EP500 AT,
  • manualne skrzynie biegów – Mihel EP500 MT,
  • silniki Diesla – serpentynit Mihel EP500 DE,
  • sportowe silniki Diesla – Mihel serpentynit EP 500 MOTO SPORT,
  • silniki benzynowe Mihel serpentynit EP500 PE,
  • silniki benzynowe (samochody klasyczne) – Mihel EP500,
  • układy wspomagania serpentynit Mihel EP500 regeneracja.

Wszystkie przedstawione powyżej preparaty posiadają doskonałe właściwości rewitalizujące, korzystnie wpływające na wydłużenie żywotność każdego układu

Jeżeli chcesz poznać szczegółową specyfikację każdego produktu marki Mihel, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Znajdziesz tam dokładny opis każdego z serpentynitów i więcej technicznych informacji o stosowanych przez nas technologiach. Zapewniamy, że wiemy co dobre dla Twojego samochodu – chcemy się tym podzielić, oferując Ci produkty najwyższej jakości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here