Ulepszenia techniczne Abartha

Rozwiązania techniczne stosowane przez Abartha testowane były na największych torach wyścigowych świata.

W ten sposób dziś możemy cieszyć się samochodami, które pozwalają się wyróżnić na wielu poziomach. Każda ze sportowych propozycji spod znaku Skorpiona ma w sobie coś wyjątkowego. Tym czymś jest pasja tworzenia.

Lata doświadczenia

Abarth jest obecny na rynku motoryzacyjnym już od 70 lat – przez ten czas zdążył sporo namieszać, co rusz zachwycając ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Te, testowane na największych torach wyścigowych, przyczyniły się do stworzenia jeszcze bardziej dynamicznych i sprawnych maszyn.

Dziś nie ma wątpliwości co do tego, że Abarth jest jedną z ciekawszych marek samochodowych w Europie. Cel? Tworzenie samochodów sportowych w pełnym tego słowa znaczeniu. Świadczy o tym wszystko – zarówno wygląd aut, na tyle oryginalny, że nie sposób pomylić ich z żadną inną marką. Ale także wnętrze, które pozbawione zbędnych elementów, surowe i konkretne, zdaje się mówić: istnieję po to, aby zagwarantować jak najwięcej przyjemności z jazdy. Pozostaje również technologia: każdy serwis Abart przyzna, że silniki Skorpiona to prawdziwy rarytas, o którego mocy warto przekonać się na własnej skórze.                                                                      

Silnik dla najlepszych

Abarth od lat pozostaje jednym z najważniejszych dostawców silników zarówno dla włoskich, jak i niemieckich mistrzostw Formuły 4. 1.4 T-Jet zapewnia młodym kierowcom moc odpowiednio dopasowaną do ich umiejętności, które z każdym kolejnym okrążeniem stają się jeszcze lepsze. 160 KM to wystarczająca moc – pozwala na wypróbowanie możliwości maszyny, ale także na to, aby nadać jeździe indywidualnych cech oraz sprawdzić własne możliwości. Jednostki tego typu, testowane na torach wyścigowych Formuły 4, stosowane są także w komercyjnych samochodach: 1.4 T-Jet to jedna z propozycji, której moc i brzmienie dają prawdziwego kopa!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here